PŘEDSTAVUJEME VÁM BARVU ROKU 2019!

koralova_barva_roku_2019

Barvou roku je KORÁLOVÁ – barva se zlatým podtónem, která pulzuje životem, optimismem a oplývá jemností.

Korálová barva působí hřejivým dojmem a povzbuzuje naši mysl. Působí jako jistota v dnešním, neustále se měnícím, prostředí.

Korálová barva byla zvolena barvou roku 2019, jako reakce na současný svět technologií a sociálních médií, který nás pohlcuje a ovlivňuje stále více.

Korálová nám připomíná, jak důležitá je pro člověka intimita a optimistický pohled na svět. Povzbuzuje v nás ale také náš přirozený temperament, energii a hravou povahu.

Jedná se o přirozenou barvu, připomínající přírodu, ve které se naprosto přirozeně vyskytuje.

 

Korálová barva, které v přírodě poskytují úkryt korálové útesy, nabízí mnoho odstínů, které fascinují nejen oko, ale také naši mysl.

 

Institut barev PANTONE® už 20 let ovlivňuje, výběrem barev, nejrůznější odvětví, jako je móda, bytový textil, průmyslový i grafický design a další.

Odborníci z institutu přistupují, k výběru barvy roku, pokaždé promyšleně a pečlivě. Hledají nové barevné vlivy prostřednictvím zábavního průmyslu, cestování nebo například skrze umění.

Korálová barva jednoduše připomíná člověku, že je důležitá rovnováha a pozitivní přístup k životu.

 

Neztraťme sami sebe v technologiích a sociálních sítích. Nezapomeňme se navracet k přírodě a uchovejme si smysl pro přirozenost.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení